خمیر سیلیکون قوطی ht w160

مدل: (خمیر سیلیکون قوطی)
وضعیت: موجود
قیمت:  
60,000ريال
خمیر سیلیکون قوطی ht w160

خمیر سیلیکون قوطی ht w160


خمیر سیلیکون w160 ابزار مناسبی برای اتصال بهتر و هواگیری میان هیتسینگ و آی سی بوده که با توجه به کیفیت ساخت خوب عمل انتقال حرارت ار آی سی به هیستینگ بهتر انجام می شود. 

در بسیاری از موارد در هنگام کار و استفاده از سیستم کامپیوتری خود ممکن دچار مشکلاتی از قبیل خاموش شدن یکباره و ناگهانی سیستم خود شوید. در اغلب موارد این مشکل ناشی از ان است که حرارت و دمای پردازنده سیستم شما بییش از حد بالا رفته و سبب بروز اختلالاتی در سیستم شده که در نهایت به خاموش شدن یکباره و ناگهانی سیستم کامپیوتری شما منجر می شود. از آن جایی که خمیر سیلیکون در واقع یک رسانای گرمایی با کیفیت است و در بین دو شی قرار می گیرد لذا بدیهی ست که پس از مدتی در اثر استفاده و کارایی سیستم خاصیت اولیه خود را از دست داده و باعث بالارفتن حرارت و دمای سی پی سو دستگاه تان گردد.

خمیر سیلیکون کلیه فضاهای خالی بین سی پی یو و آی سی را فرا می گیرد. در صورتی که این فضاهای خالی به طور کامل پر نشده باشد سبب عملکر ضعیف سیستم خنک کننده شده و در نتیجه انتقال گرما به درستی صورت نمی گیرد.

خمیر سیلیکون در انواع مختلفی وجود دارد و لذا بهتر است برای بازدهی ببییشتر سیستم خود از خمیرهای مرغوب و با کیفیتی برای پوشاندن سطح سی پی یو کامپیوتر خود استفاده کنید. مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×