خمیر سیلیکون سرنگی بزرگ HUTIXI-GY260

مدل: (HUTIXI-GY260)
وضعیت: ناموجود
خمیر سیلیکون سرنگی بزرگ  HUTIXI-GY260
خمیر سیلیکون سرنگی بزرگ  HUTIXI-GY260
خمیر سیلیکون سرنگی نوع دیگری از خمیر های سیلیکون هستند که به عنوان یک رسانا و انتقال د هنده های حراراتی بین سی پی یو یا همان پردازنده کامپیوتر با آی سی سیستم عمل می کنند. خمیر سیلیکون های سرنگی نیز از کیفیت نسبتا خوبی برخردار هستند و به عنوان یک گزینه ایده آل مورد استفاده قرار می گیرند. هر سیستم کامپیوتری پس از راه اندازی در اثر فعالیت های و پروسس های سیستمی درجگه حرارت ان بالا رفته و چنانچه سیستم خنک کننده در این سیستم خات به درستی عمل نکند درجه حرارات سی پی یو کامپیوتر بالا رفته و باعث به وجود آمدن اختلالات در مدارهای سیستمی شما می شود. 
به طور معمول یکی از اختلالاتی که در اثر نبودن رسانای گرمایی و خمیر سیلیکون در سیتم کامپیوتری شما به وجود می آید خاموش شدن ناگهانی سیستم شماست. البته خاموش شدن ناگهانی سیستم های کامپیوتری پس از مدتی کار کردن می تواند دلایل مختلفی نیز داشته باشد اما رایج ترین این مشکلات ناشی از از بین رفتن خاصیت اولیه خمیر های سیلیکونی ست. بنابراین در صورتی که با همچین مشکلی برخورد کردید حتما خمیر سیلیکون بر روی پردازنده خود را بررسی نمایید. 
برای رفع این مشکل از خمیر های مرغوب و با کیفیتی استفاده کنید تا هم عمر مفید قطعات سیستم شما افزایش یافته و هم سیستم شما در اثر عملیات ها و اجرای برنامه های سنگین دچار هنگی و اختلاالات اجرایی نگردد. 

مشخصات فنی خمیر سیلیکون سرنگی بزرگ HUTIXI-GY260

مشخصات
پیش فرض
طول کابل : 200
رنگ : 200
گارانتی : با گارانتی معتبر
وزن : 200
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×