Cool pad004 Xp پایه خنک کننده لپ تاپ کول پد مدل

مدل: (tnus dx 004)
وضعیت: ناموجود

Cool pad004 Xp پایه خنک کننده لپ تاپ کول پد مدل DX

اکثر لپ تاپ ها به کونه ای طراحی شدند که گردش هوای مناسبی در بین قطعات داخلی لپ تاپ صورت نمی گیرد در نتیجه دستگاه شما به طور پیوسته دمای بالایی را متحمل می شود. از آنجایی که بعضی از لپ تاپ ها پروسسورهای کوچکی دارند اما باز هم این پروسسور ها قادر به خنک کردن قطعات داخلی این لپ تاپ ها نیستند. مشکل دیگری که اکثر لپ تاپ ها دارند این است که دریچه خروجی هوا در زیر آن ها قرار دارند و هنگامی بر روی سطح کاملا صاف و هموار قرار می گیرند دریچه های خروجی هوای آن ها بسته می شود. در این صورت هوا گردش هوا در بین قطعات داخلی لپ تاپ به طور کامل صورت نمی گیرد. 

تاثبر دما بر روی لپ تاپ

در صورتی دمای لپ تاپ بیش از حد زیاد شده باشد ممکن است سبب ری استارت شدن ناگهانی سیستم و یا سبب بروز مشکلاتی از قبیل هنگی دستگاه شود. بالا بودن دمای قطعات لپ تاپ سبب کاهش عمر مفید قطعات داخلی لپ تاپ و عملکرد سیستم می شود.

یکی از دیگر از تاثیرات دمای بالای قطعات بر روی سیستم این است که فن داخلی دستگاه در هنگام کار مجبور به تحمل فشار و مصرف انرژی بیشتری از باتری لپ تاپ شما شماست که این خود از عمر مفید باتری لپ تاپ می کاهد. استفاده از کول پدها و پایه های خنک کننده لپ تاپ ایده آل ترین راه کار برای خنک کردن قطعات داخلی دستگاه لپ تاپ شماست. 

کول پدها دارای فن داخلی هستند که گردش هوای داخلی قطعات را بیش تر کرده و عملکرد قطعات داخلی و سیستم را بهبود می بخشند. کول پد DX-004 علاوه بر این که صدای بسیار کمی در هنگام کار دارند از طریق گردش هوای بیشتر در بین قطعات داخلی لپ تاپ عملکرد سیستم را بهبود می بخشد. 

مشخصات فنی Cool pad004 Xp پایه خنک کننده لپ تاپ کول پد مدل

مشخصات
پیش فرض
طول کابل : 100
رنگ : 100
گارانتی : معتبر
وزن : 100
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×