سوكت Cat5 كابل شبكه با روکش فلزی

مدل: (socket cat5 network)
وضعیت: موجود
قیمت:  
10,000ريال
سوكت Cat5 كابل شبكه اهنی یکی از سوکت های کابل شبکه ای رایج در بازار است. به طور کلی کابل های شبکه باعنوان دسته بندی های cat نام گذاری می شوند. نام گذاری این کابل ها از cat1 آغاز شده و به cat8 ختم می شود. کابل های شبکه cat1 و cat2 در خطوط تلفن آنالوگ قدیمی مورد استفاده قرار می گرفتند. کابل های شبکه cat3 و cat4 نیز در شبکه ی سیستم های کامپیوتری اولیه مورد استفاده قرار می گرفتند و حداکثر تا پهنای باند 16mbps را ساپورت می کردند. کابل شبکه cat5 ار تکنولوژِی پیشرفته تری نسبت به کابل های شبکه نام برده برخوردار بوده و به همین سبب در اکثر شبکه های امروزی مورد اسفاده قرار می گیرد. به طور کلی سوکت ها در انواع مختلفی طراحی و تولید می گردند اما از لحاظ کارایی تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند.

ویژگی سوكت Cat5 كابل شبكه اهنی

یکی از ویژگی هایی این نوع از سوکت ها را از سوکت های دیگر کابل شبکه متمایز می کند آلیاژ به کار رفته در زبانه های فلزی داخل آن ها و چیدمان ترتیبی کابل های داخل سوکت می باشد. آلیاژ به کار رفته  در زبانه های فلزی این سوکت ها به استحکام هر چه بیشتر این سوکت ها افزوده است.

یکی از مواردی که در هنگام خرید سوکت های کابل شبکه باید در نظر گرفت انعطاف پذیری قسمت lock سوکت کابل شبکه است.سوكت Cat5نیز از انعطاف پذیری قابل وصفی در قسمت lock برخوردار است.

سایر محصولات مرتبط با این محصول
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×