کابل مانیتور 10 متری xp

مدل: (cable 10m monitor xp)
وضعیت: موجود
برند: xp
قیمت:  
880,000ريال
کابل مانیتور 10 متری xp
خصوصیات ویژه
داشتن فیلتر واقعی در کابلهای انتقال داده مثل کابل های USB بلند
با افزایش طول کابل انتقال داده ها افت می کند لذا برای انتقال بهتر نیاز به فیلتر می باشد. در کابل های بلند وجود دو فیلتر برای انتقال بهتر لازم است. هرچه تعداد فیلترها بیشتر باشد قیمت کابل گرانتر و کیفیت انتقال اطلاعات در آن بهتر است. تمام کابلهای بلند ما دارای فیلتر می باشند. همچنین بعضی وارد کنندگان بجای فیلتر واقعی فقط از پلاستیک پی وی سی استفاده می کنند که ظاهر فیلتر واقعی را دارد ولی فاقد فیلتر واقعی می باشند. در تمام این کابل ها از فیلتر واقعی استفاده شده است.
 
جنس سیم داخل کابل ها
به طور کلی دو نوع سیم برای ساخت انواع کابل های رابط به کار می رود.
نوع اول سیم های تماما از جنس مس می باشند که بهترین نوع می باشند زیرا مس بهترین هادی جریان برق و داده ها می باشد.
نوع دوم سیم های از جنس آلیاژ ترکیبی آلومینیوم و آهن می باشند. این سیم ها در انتقال داده ها و جریان در متراژهای بالای 2 متر معمولا مشکل دارند و کیفیت خوبی را برای انتقال داده ها، صوت و تصاویر ویدئویی فراهم نمی کنند.
این سیم ها همگی از جنس مس می باشند و کیفیت تضمین شده ای را فراهم می کنند و صوت، تصویر و داده ها را با بهترین نحو منتقل می کنند در حالی که اکثر سیم های ارزان داخل بازار از جنس غیر مس بوده و نه تنها ارزان تر هستند بلکه کیفیت پایین تر و سرعت انتقال کمتری دارند.
 
روش تشخیص سیم مسی از آلیاژهای ارزانتر بدون مس :
با استفاده از آهن ربا می توانید سیم ها را تست کنید هر چقدر سیم کیفیت پایین تری داشته باشد و بجای مس آهن بیشتری در آن بکار رفته باشد بیشتر جذب آهن ربا می شود. در حالیکه سیم مسی جذب آهن ربا نمی شود.
 
قطر سیم مسی داخل کابل
هر چه قطر سیم مس داخل کابل استانداردتر باشد و از ضخامت مناسب تری برخوردار باشد رسانایی آن بهتر بوده و مقاومت آن در مقابل انتقال داده و جریان کاهش یافته و کیفیت انتقال صوت، تصویر، اطلاعات و جریان برق بهتر می شود. این کابل استانداردهای مناسب بر اساس استاندارد AWG که استاندارد آمریکا می باشد را دارا بوده و انتقال بهتری دارد.
 
تعداد وایرهای شیلد داخل کابل
هر چه تعداد وایرهای داخل کابل بیشتر باشد کیفیت آن بهتر است، اکثر این کابل ها 32 و 64 وایر هستند که از اکثر کابل های موجود در بازار که 16 وایر می باشند کیفیت بهتری دارند.
 
جنس وایرهای شیلد داخل کابل
هر چه تعداد وایرهایی که از جنس مس هستند بیشتر باشد، کیفیت کابل بهتر است اکثر این کابل ها تمام وایرهای شیلد داخل آن از جنس مس می باشد و کیفیت بهتری دارند در حالیکه بسیاری از کابل های موجود در بازار از آلیاژ آهن و آلومینیوم که ارزانتر هستند در ساخت وایرهای شیلد داخل کابل استفاده کرده اند.
 
کاربرد: برای اتصال مانیتورها و ال سی دی ها و بعضی از انواع تلویزیون ها و لپ تاپ ها به کارتهای گرافیکی بکار می روند.

مشخصات فنی کابل مانیتور 10 متری xp

مشخصات
پیش فرض
طول کابل : ئخعسث
وزن : ئخعسث
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×