تضمین بهترین کیفیت و بهترین قیمت

 

ما تضمین می‌کنیم محصولات عرضه شده در جهان بازار با گارانتی اصل، بالاترین کیفیت و ارزان‌ترین قیمت نسبت به سایر فروشگاه‌های فیزیکی و اینترنتی در سراسر کشور است. اگر پس از خرید از جهان بازار، متوجه شدید فروشگاهی همان کالا را با شرایط یکسان و قیمتی پایین‌تر ارائه می‌دهد، می‌توانید درخواست استفاده از «تضمین بهترین قیمت» را ارسال کنید.

 

 

ما چه شرایطی داریم؟

 

درصورتیکه قصد ارسال درخواست تضمین بهترین قیمت را برای سایت جهان بازار دارید، باید به این موارد توجه کنید تا با درخواست شما موافقت به عمل بیاید:

 

  • مدل یکسان: محصولات باید از نظر ویژگی‌های فنی، رنگ، امکانات و قابلیت‌ها یکسان باشند.
  • کالای اصل: از آنجایی که همه کالاهای موجود در جهان بازار اصل هستند، درخواست کالاهای غیر اصل رد خواهد شد.
  • گارانتی اصل و یکسان: کالاهای مورد مقایسه باید گارانتی و خدمات پس از فروش اصل و یکسان داشته باشند، زیرا نوع و کیفیت خدمات گارانتی‌های مختلف بر قیمت آنها نیز تاثیر می‌گذارد.
  • فروشگاه‌ها و وب‌سایت‌های مجاز: مرجع مقایسه قیمت باید فروشگاه مجاز و وب‌سایت دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت باشد.
  • کالا برای فروش موجود باشد: کالا باید در زمان ارائه درخواست به جهان بازار، در سایت یا فروشگاه موردنظر برای فروش موجود و قابل خریداری باشد.
  • با توجه به لزوم یکسان بودن شرایط مقایسه، اگر لحاظ کردن مواردی مانند هزینه حمل و نقل یا مالیات بر ارزش افزوده، قیمت اولیه اعلام شده توسط فروشنده یا فروشگاه اینترنتی مورد مقایسه را تغییر دهد، ملاک مقایسه قیمت واچ آنلاین، مبلغ نهایی پرداخت شده توسط خریدار خواهد بود.

 

چگونه درخواست بفرستید؟

 

مدارک زیر را همراه کد سفارش خود، به آدرس ایمیل info@jahanbazar.com ارسال کنید.

بصورت تلفنی با بخش فروش تماس گرفته و درخواست خود اعلام نمایید.

سوال دارید؟

با شماره تلفن  88852972 واحد (خدمات پس از فروش) تماس بگیرید.

 

در صورت مشاهده تخلف یا تلاش برای سوء استفاده از این طرح، حق عدم پذیرش آن درخواست برای جهان بازار محفوظ است.

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×