سرعت خرید را لمس کنید 

 

   در روزهای عادی، سفارش طبق رویه های زیر ارسال می شود. در شرایط ویژه مانند جشنواره ها یا روزهای شلوغ و پر ازدحام، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه های زیر صورت نگیرد.

 

  جهان بازار با شرایط ارسال سریع و پرداخت در محل، لذت خریدی متفاوت را برای شما فراهم کرده است  

 

   در روزهای تعطیل رسمی در تقویم و تعطیلات نوروزی جهان بازار هیچگونه پاسخگویی، سرویس دهی و خدماتی ندارد.

    امکان رسیدگی سفارش هایی که تا ساعت 12 روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه ثبت شوند، در روز بعد وجود دارد. سفارش هایی که بعد از ساعت 12 و یا روزهای پنجشنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ثبت شوند، در اولین روز کاری بعد پردازش خواهد شد.

 

 

                                   تهران  

   سفارش ها در شهر تهران مطابق بازه زمانی که در فاکتور خود یادداشت نموده و یا در تماس تلفنی با کارشناسان هماهنگ کرده اید تحویل داده خواهد شد.

    همچنین امکان تحویل سفارش در همه روزهای هفته وجود دارد. شیوه های ارسال رایگان به صورت کوپن یا اطلاعیه در سایت اعلام میگردد.

 

 

 

 

                             شهرستان  

    زمان تحویل برخی کالاها متفاوت است و بسته به فاصله شهر ممکن است بین 3 تا 5 روز بعد، به دست مشتریان برسد. بنابراین توصیه میشود اگر مشتری قصد خرید محصولات مختلفی را دارد، چنین کالاهایی را در یک سبد خرید ثبت کند تا سایر کالاهای درخواستی طبق برنامه زمانی ارسال شوند.

    همه کالاها یکجا و توسط پست، تیپاکس، ترمینال، باربری، قطار و هواپیما به صورت یکجا ارسال میگردد. مشتریان محترم قبل از ارسال کالا از مبلغ حدودی کرایه توسط شرکت و یا حمل کننده ها آگاه شوند.

 

 

                            نکات مهم  

 

  • اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، صاحب پروفایل یا شخص دیگری که صاحب پروفایل نام، آدرس و تلفن وی را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کرده است، هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی یا معرفی نامه همراه داشته باشد.
  • لازم است تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور همکاران تحویل سفارش کنترل شود.
  • مشتری 24 ساعت فرصت دارد کالاها را تست و از لحاظ فنی، ظاهری و فیزیکی بررسی نماید و درصورت مشکل عکس بگیرد و به شماره زیر در واتساپ یا تلگرام ارسال نماید.     09337463023
  • فاکتورها فقط در تهران و حومه امکان تسویه در محل دارند و فاکتورهای خارج از تهران باید با روشهای ممکن در سایت از قبل پرداخت شوند.
  • تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.
  • پست پیشتاز : برای سفارش های خارج از شهرهای تحت پوشش سرویس اکسپرس جهان بازار در نظر گرفته شده است. در صورت درخواست مشتری سفارش های با آدرس تحویل در این شهرها نیز میتوانند با پست پیشتاز ارسال شوند. پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 72 ساعت کاری است.

 

 

   جهان بازار   

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×