قابلیت ثبت سفارش بدون پرداخت جهت دریافت مشاوره  

کانال تلگرام کیس استوک
مانیتور دست دوم ارزان قیمت
اینستاگرام جهان بازار
متن کامل

مناسب ترین کارت گرافیک برای مینی کیس + معرفی و قیمت 4 مدل


اگر شما طراح هستید یا یک گیمر، می دانید که مهم‌ترین بخش یک کامپیوتر برای انجام پردازش‌های گرافیکی کارت گرافیک دستگاه است. با توجه به این که کارت‌ های گرافیک دارای کاربری‌ های مختلف و متنوع هستند ، در هنگام خرید باید معیارهایی با توجه به پردازشی که قرار است دستگاه انجام دهد مدنظر قرار دهید. با این وجود کارت گرافیک برای کیس تاور و مینی کیس (sff) به علت ابعاد و سایز ، مختلف می باشد به طوری که ممکن است گرافیکی که برای ارتقای کیس تاور کاربرد دارد برای مینی کیس قابلیت ارتقاء نداشته باشد. 

در ادامه (بهترین کارت گرافیک مناسب مینی کیس+قیمت) با ما همراه باشید

گرافیک مینی کیس

 

مناسب ترین کارت های گرافیک برای مینی کیس


در هنگام خرید کارت گرافیک جهت ارتقای مینی کیس و کیس ، توجه داشته باشید که پنل کوتاه در جعبه محصول وجود داشته باشد. در ادامه 4 مدل کارت گرافیک که می تواند برای مینی کیس (LF) استفاده گردد معرفی می کنیم. 

گرافیک hd6450 مینی کیس

کارت گرافیک سافایر Radeon HD 6450 2GB D3 Graphics Card


کارت گرافیک سافایر Radeon HD 6450 2GB D3 Graphics Card دارای ظرفیت گرافیکی 2 گیگابایتی است و برای استفاده روی مینی کیس و کیس مناسب خواهد بود. در هنگام خرید این محصول توجه داشته باشید که حتما پنل کوتاه در جعبه وجود داشته باشد چرا که بدون این پنل امکان ارتقای مینی کیس وجود نخواهد داشت. این کارت گرافیک برای اموری از جمله بازی های معمولی رو به بالا ، گرافیک و طراحی مناسب خواهد بود. قیمت کارت گرافیک 2 گیگابایت سافایر مدل HD6450 به همراه پنل کوتاه ، در بازار حدود 1.100.000 تومان می باشد. (24آذر)

کارت گرافیک سافایر Radeon HD 6450 2GB D3

 

 

 

 

 

این مقاله در حال بروزرسانی می باشد

22 آذر 1399
تعداد بازدید: 1641
سایر محصولات مرتبط با این محصول

نظرات

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×